Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Prečo nakupovať darčeky na Vianoce Frutree

Garantujeme čerstvosť a čistú chuť.

Frutree s.r.o. je slovenský výrobca čokoládových dobrôt,
baliareň sušeného ovocia a orechov,
a dlhoročný držiteľ certifikátov kvality Eko Bio, UTZ, Halal a Kosher.

Certifikovaní dodávatelia

Image Suroviny v najvyššej kvalite nakupujeme z kontrolovaných pestovateľských oblastí, od certifikovaných dodávateľov podľa IFS Food, z viac ako 70 krajín na celom svete. Spolupracujeme iba s dodávateľmi, ktorí prísne kontrolujú kvalitu sušeného ovocia a orechov, ako aj kakaových bôbov na čokoládu od kultivácie až po zber.

Sušené ovocie, orechy a čokoláda.

Špecializácia na sušené ovocie, orechy a čokoládu | Frutree Špecializujeme sa len spracovanie, balenie sušeného ovocia, orechov, výrobu čokolády, čokoládových praliniek, ovocia a orechov čokoláde.. Suroviny spracovávame certifikovanými postupmi podľa ISO 9001 a IFS Food. Používame najmodernejšie technológie, ktoré neustále inovujeme. Aby sme spomalili prirodzenú oxidáciu, suroviny skladujeme v chladných, suchých a tmavých priestoroch vo vzduchotesných obaloch.

60 % produktov vyrábame ručne

Image Aby sme udržali najvyššiu kvalitu, čistú prírodnú chuť a vôňu výrobky vyrábame ručne šetrným spôsobom. Samozrejmosťou sú najvyššie hygienické štandardy a certifikované postupy.

Za rok vyrobíme 4500 ton výrobkov

Ročne vyrobíme 4500 ton výrobkov | Frutree Našimi zákazníkmi sú potravinové reťazce v celej Európe, napríklad Lidl, Billa, Aldi, Rewe, Tesco a iné. Naši zákazníci pravidelne preverujú kvalitu našich výrobkov a všetky postupu od nákupu surovín až po dodanie tovarov na pulty. Certifikáty IFS Food, IFS Broker a BRC sú garanciou najvyššej kvality

Výrobky exportujeme do viac ako 70 krajín na celom svete.

Výrobky exportujeme do viac 70 krajín na celom svete | Frutree Naše výrobky spĺňajú všetky kvalitatívne a hygienické požiadavky jednotlivých národných kontrolných a certifikačných autorít. Zdravotná nezávadnosť a kvalita je kontrolovaná a skúšaná. Kvalita je potvrdená aj certifikátmi Halal, a Kosher.

Na výrobu čokoládových dobrôt ročne použijeme 490 ton čokolády.

Image Čokoládu používame na výrobu ovocia a orechov v čokoláde, čokoládových pralinie, čokolády na fondue a čokoládových špecialít. Frutree s r.o. je dlhoročným držiteľom certifikátu UTZ pre udržateľné pestovanie kávy, kakaa a čaju.

Certifikáty ako garancia kvality

Image Frutree s r.o. je dlhorčným držiteľom certifikátov IFS Food, IFS Broker, Eko Bio, FairTrade, halal, Kosher.

Kvalita od roku 1995

Image Na trhu sušeného ovocia, orechov a čokoládových dobrôt pôsobíme od roku 1995. Získané know how, kvalita pracovnej sily, certifikované postupy, najmodernejšie technológie a dlhorečné partnerstvá s dodávateľmi nás radia medzi lídrov na trhu v Európe.

Copyright © 2023 Frutree s.r.o. | All rights reserved. | Graphic design: CODES Brand House, Ltd. | Powered by: OPTIMAT.SK, Ltd.